Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 26.9. 2014 13:56
NA NÁVŠTĚVĚ SÍDLO SNŮ

Pokerový profík žije v absolutním LUXUSU! Má i hernu s pípou

Zdroj: YouTube.com

Pokerový profesionál Daniel Negreanu je majitelem šesti zlatých náramků ze Světové série a na živých turnajích vyhrál více než 600 milionů korun. Pojďte se podívat, jak si tento chlapík žije. Sám vedl exkurzi po svém domě.

Jeden z nejúspěšnějších pokerových hráčů všech dob představil podobu svého nově zrekonstruovaného sídla. Danielovy kamarádky, které ho navrhovaly, měly jednoduché zadání. Má to vypadat jako když Austin Powers potká Pee-wee Hermana (americký komiksový hrdina).
 

Že se jim to povedlo, se můžeme přesvědčit už ve futuristicky laděné kuchyni s proskleným jídelním stolem a multifunkčním barem. Na vychytaném pokerovém stole nám pak ukáže DVD box stylizovaný do podoby jeho oblíbeného seriálu Hra o trůny.
 


Jak informuje server Poker-Arena, nechybí ani herna s 8000 videohrami a pípou na pivo a úspěšný hráč jako Daniel musí mít samozřejmě také dost místa na své trofeje. Představí nám také fotografie z mládí nebo fotografie s prezidentem Obamou, obrovskou otočnou televizní obrazovku s úhlopříčkou 220 cm nebo venkovní bazén a miniaturní golfové hřiště.

 

ČTĚTE TAKÉ:

To je úlet! Chtěli byste bydlet na útesu?

GALERIE: Petr Rychlý opouští svůj luxusní dům. Stěhuje se sem

Pokerarena.cz TN.cz