Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 24. 8. 2014
TO JSOU VĚCI

Plaťte! Hvězdy vytasí miliony, aby mohly zpívat na Super Bowlu

Zdroj: TV Nova

Finále ligy amerického fotbalu, slavný Super Bowl, to není jenom ostře sledovaná sportovní akce. Jde také o parádní show. O tu se starají pěvecké hvězdy, které vystupují v přestávkovém programu. V minulosti to byli třeba Michael Jackson nebo Madonna. A kolik si myslíte, že dostávají za to, že zpívají pro desítky milionů diváků u televize? Asi budete překvapení, ale od příštího roku ani korunu. Naopak. Budou muset platit.

Přestávkový program v rámci Super Bowlu, to bývá taková třešnička na dortu. Vždycky je to dechberoucí show. Vše začalo v roce 1993 fenomenálním vystoupením Michaela Jacksona.
V rámci Super Bowlu vystoupilo mnoho hvězd. Velký skandálem to skončilo v roce 2004, kdy shodou okolností Jacksonově sestře Janette vyklouzlo při vystoupení s Justinem Timberlakem ňadro. Před dvěma lety zase zpěvačka, která doprovázela Madonnu, ukázala zdvižený prostředníček.
 

Jinak ale bere možnost vystupovat při Super Bowlu každý interpret jako velkou poctu. „Jsem tak vzrušená, že tady mohu být. Neuvěřitelně nervózní. Vystupovat v poločase Super Bowlu je sen dívky z amerického Středozápadu," řekla Madonna.
 

Aby taky nebyla nervózní. Super Bowl sledují miliony lidí, letos jich jenom v Americe přikoval k televizním obrazovkám 112 milionů. Vlastně 115. Další tři miliony přilákalo přestávkové vystoupení Bruna Marse a Red Hot Chili Peppers.
 

Tohle je pro zpěváky reklama k nezaplacení, řeklo si vedení soutěže. Díky Super Bowlu mají možnost se předvést před desítkami milionů diváků, tak proč bychom jim za to měli ještě navíc dávat peníze? Platit budou oni!

TN.cz