Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 1. 12. 2014
VIDEO BOJOVAT DO POSLEDNÍHO DECHU

Olympionik Vávra Hradilek jako herec. Podpořte jeho emotivní film

Vávra Hradilek
Zdroj: TN.cz

Stříbrný medailista z olympiády v Londýně Vavřinec Hradilek miluje vodu, adrenalin a kdejakou výzvu. Tohle všechno spojuje jízda na kajaku. Teď se elitní český kajakář ponořil do role filmového herce. V krátkém filmu hraje sám sebe a vypráví svůj příběh. Podívejte se na jeho film a podpořte ho v zajímavé soutěži.

"Vždycky mě fascinovala voda. Když mi bylo pět, hodili mě do vody a doufali, že se naučím plavat, ale já šel ke dnu. Na dně jsem se od té doby ocitl mnohokrát. Jestli mě voda něco naučila, tak přijímat prohru. Přijmout jí a být lepší příště. Život je nezdarů plný a schopnost se z nich poučit je klíč k jeho prožití," říká v úvodu krátkého filmu Vávra Hradílek.

 

PODÍVEJTE SE NA JEHO KLÍPEK.
 

Hradilek se přihlásil do prestižní soutěže na kajakářsko-filmařské scéně. Tato soutěž v posledních letech nabírá na obrátkách a český olympijský medailista by i zde rád uspěl. Podpořte jeho snímek Feel The Flow!

 

"Feel The Flow je jediný snímek, který je z prostředí olympijské disciplíny a i přesto je vidět, že do soutěže patří vzhledem k příběhu a zpracování. Pro mě a všechny, kteří se na videu podíleli, by úspěch znamenal hodně. Proto prosím všechny, aby se na video koukli a poslali ho tak dál. S výhrou bychom eventuelně naložili s dobrým ůmyslem podpořit další projekty ať už vlastní nebo i jiné," řekl Vávra Hradilek.

jpz TN.cz