Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 24.4. 2014 11:38
galerie smutný pohled

OBRAZEM: Ze Soči je město duchů, popraskaného asfaltu a toulavých psů

Mladý ruský bloger a fotograf Alexander Valov poslal světu pohlednici z olympijského Soči. Pár týdnů po sportovním svátku pod pěti kruhy je město osiřelé.

Občas potkáte zatoulaného psa, zato na autobusové zastávce budete na spolucestující čekat marně. Kdepak, tady autobusy nejezdí. Dva měsíce po olympiádě je tu pusto.


 

118

GALERIE: Poolympijské Soči - město duchů

Zdroj: Alexander Valov / blogsochi.ru

Poolympijské Soči - město duchů - 1

Hodnocení:


Dokonce občas najdete chátrající stavby, jak málo stačí k tomu, aby město vypadalo strašidelně. Nikde ani živáčka. A tak vůbec nikoho nezajímá, že se najdou i polorozpadlé silnice a obrubníky, které naznačují stavby, šité horkou jehlou.


Za půl roku ale přijede do ruského letoviska Formule 1. Tribuna stojí, trať je skoro připravená, i když popraskaný asfalt na novotou se tvářící trati, nevěští nic dobrého. Ale to ticho. To je děsivé.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Gábina Soukalová po příletu ze Sochi: Byla rozvrkočená a k nepoznání

TOP 5: Co jste (možná) nevěděli o Evě Samkové

Alexander Valov / blogsochi.ru

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

24.4. | 22:38 igorvolek5
5
Můžete mi někdo vysvětlit, proč tady jsou fotky rozestavěné části pro F1 včetně ...
24.4. | 17:54 punisher666
-3
kazda olympiada stoji vic a vic je mozna pravda,ale podstatny je si v pripade ...
25.4. | 06:03 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
0
Náhlasit nevhodný komentář
taburet: Mínusy od nevzdělaných primitivů, to je něco jako Řád Bílého lva. Znáš ten vtip? Drtivé vítězství levice. Hahahahahaha
25.4. | 06:02 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-2
Náhlasit nevhodný komentář
taburet: Tebe někdo třískal do hlavy? Mám radost, že vy bolševický rudý vši můžete jenom pičoovat na netu a to je tak všechno co můžete. Dějiny jdou jinou cestou a vy můžete s otevřenou tlamou pouze zírat. A to mi dělá obrovskou radost.
24.4. | 23:35 karel holy
2
Náhlasit nevhodný komentář
Mraz prichazi z Kremlu a hloupost zase z nebe tak uz je to na svete zarizeno. Dnesni rusko neni ruskem pred 50lety.Ja si na ten na rozdil od vas nekterych pamatuji. Take predstavitele tohoto statu jsou uplne jini na hony vzdalene tem nekdejsim. Z vas mluvi nadutost, ze me zivotni zkusenosti. Nemel ...
24.4. | 23:18 reypal
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Odměnu za naše osvobození si rusáci vybrali už dávno.Zaplatili jsme draho,velmi draho.A co 40 let rudé demagogie? Co ohlupování našich lidí? Pak jsou z nich takoví idio ti,kteří budou rusákům děkovat i na šibenici.
24.4. | 23:10 reypal
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Jo puťka neni první.Potěmkinovy vesnice - to už tu bylo.Viď taburete.Jenže vy to pro svoji narudlou zaslepenost nevidíte a ani neslyšíte.A fackuj sám sebe jeko odměnu za hloupost.Mráz přichází z Kremlu.
24.4. | 22:49 karel holy
2
Náhlasit nevhodný komentář
Nejradeji mam minusove kokotty. Vypovida to o jejich ubohosti. Dat jim jen pres hubu bych videl jako pochvalu. Zaslouzili by neco drastictejsiho. Cas bezi a dejiny se nekdy take opakuji.
24.4. | 22:38 igorvolek5
5
Náhlasit nevhodný komentář
Můžete mi někdo vysvětlit, proč tady jsou fotky rozestavěné části pro F1 včetně tribun v Soči a je to prezentováno jako vybydlená část po olympiádě? Je to nechutná protiruská propaganda. Propadlých chodníků a cest je po Praze taky fůra.
24.4. | 21:36 Fišer Karel
1
Náhlasit nevhodný komentář
Ty peníze,který se tam prostavěly tam nejsou vůbec vidět a do takovýhleho bordeluse ženou ti comluví rusky a bydlí na Ukrajině.Jo kdo chcekam pomozme mu tam
24.4. | 21:33 Marie Zimová
2
Náhlasit nevhodný komentář
..http://1url.cz/faVh
24.4. | 21:00 Marie Zimová
2
Náhlasit nevhodný komentář
.. https://www.youtube.com/watch?v=YGOM3SLHijQ