Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 22.8. 2013 11:42
galerie odhlašují se

HROZIVÁ ZPRÁVA! Kiki a Maki ruší turnaje. Krásná česká beachvolejbalistka je vážně nemocná!

Markéta Sluková
Zdroj: facebook.com

České beachvolejbalistky Kristýna Kolocová s Markétou Slukovou se odhlašují z turnajů, vynechají aktuální grandslam Světového okruhu v Moskvě a nebudou hrát ani na následném mistrovství republiky. Markéta Sluková, jedna z populární dvojice plážových volejbalistek Kiki a Maki,dostala lymskou boreliózu.

Nemilou informaci potvrdil trenér českých volejbalistek Simon Nausch s tím, že pauza bude delší, než se čekalo. Boreliózu totiž ještě zkomplikoval zánět dýchacích cest. "Lékař nám oznámil, že budeme muset vynechat jak Moskvu, tak český šampionát. Je to škoda, protože Kristýna s Markétou byly ve skvělé formě a chystaly se to předvést na všech třech akcích," uvedl Nausch.
 

 

17

GALERIE: Kristýna Kolocová a Markéta Sluková

Zdroj: Isifa/ Mediafax/ Facebook.com

GALERIE: Kristýna Kolocová a Markéta Sluková - 4

Hodnocení:


 

"Stále nás provázejí zdravotní problémy, kvůli kterým jsme se musely vzdát také Grand Slamu v Moskvě. Velice nás to mrzí, protože jsme v Berlíně konečně nalezly dlouho hledanou formu a chtěly jsme ji využít. Bohužel nám není přáno," napsaly české hráčky ještě v úterý na Facebooku.
 

 

Po životním výsledku před dvěma týdny v Berlíně, kde skončily čtvrté, dostala Sluková vysoké teploty a s Kolocovou přišly už o Super Cup doma v Praze.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

V lesích útočí ČESKÁ VERZE MOUCHY TSE-TSE! Co dělat, když vás napadne

Pozor na útoky klíšťat! Nevěř mýtům a braň se správně
10 mýtů o klíšťatech. Opravdu skáčou ze stromů a odpuzuje je pivo?

Extrémně hnusná nemoc: Ženě rostou nehty na hlavě i na obličeji

Iva Janžurová trpí: Herečku sužuje záhadná nemoc

ČTK