Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 24.10. 2014 18:43
video drama u brna

Málem uhořely. Takhle dopadlo auto prvoligových volejbalistek

Hořící dodávka
Zdroj: TV Nova

Na tu cestu nezapomenou a budou mluvit o štěstí. Volejbalistkám SG Brno cestou na ligový zápas do Šternberka shořel tranzit, samy naštěstí stačily včas auto opustit. Na památku zůstal jen jediný dres.

Utkání bylo odloženo, to však vůbec nebylo podstatné. Oheň rychle zachvátil celé auto, ze kterého nezbylo téměř vůbec nic, ani hliníková kola. Všechny hráčky stihly naštěstí utéct a hořící auto sledovaly z bezpečné vzdálenosti. Byly ale v šoku a ve spěchu si z tranzitu nestihly vůbec nic vzít.
 

"Jeli jsme osobním autem a za námi tranzit. Ničeho jsme si nevšimli, až za horizontem jsme zjistili, že holky za námi nejedou. Když jsme jim zavolali, už byly z auta pryč," popsal incident asistent brněnského trenéra Zdeněk Sklenář. 

Tranzit prý zničehonic přestal jet, rozsvítily se všechny kontrolky a vzňal se. "Otočili jsme se a dojeli za nimi. Zůstal jen totální vrak. Ze sedaček zůstaly jen železné konstrukce," popsal. Hráčky si ve spěchu nestihly vzít nic, shořelo jim veškeré vybavení.
 

Brněnský tým je suverénně nejmladší v extralize, kádr tvoří převážně studentky Sportovního gymnázia Ludvíka Daňka a juniorské reprezentantky. Požár hráčky sledovaly z bezpečné vzdálenosti. Příčinou požáru je podle hasičů technická závada - škoda ještě nebyla vyčíslena.

ram, čtk TN.cz