Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 28.7. 2014 11:43
SAMÁ ŽÍLA

MONSTRUM? Kdepak. Tak vypadají nohy po drsné Tour

Bartosz Huzarski
Zdroj: Isifa / Facebook

Tour de France je zřejmě nejtěžší cyklistický závod světa a je jasné, že těla sportovců dostanou během tří týdnů pořádně zabrat. Není proto divu, že po jedné z nejnáročnějších etap mohou vaše nohy vypadat jako byste si už nějaký pátek píchali steroidy.

Svalnaté nohy, na kterých jsou nezdravě vystoupnuté žíly. Od stehen až po nárt. Žíly různých tlouštěk, ve kterých pulsuje krev ve snaze zregenerovat přetížené nohy.

Nohy cyklisty
Zdroj: Facebook official

Fotku svých zdevastovaných nohou ukázal na facebooku Polák Bartosz Huzarski, stájový kolega české komety Leopolda Königa. Po nejtěžší etapě Tour, kdy se stoupalo na slavný Hautacam, toho měly jeho dolní končetiny plné brýle.
 

"Někteří fanoušci mi psali, že tohle není normální, ale pro mě je. Nohy po závodě často vypadají takhle, zejména když je velké horko. Je jasné, že jako cyklista - profesionál nemohu mít nohy jako modelka. Ale je jasné, že náš sport na zdraví moc nepřidá," uvedl Huzarski.
 

S podobně vystouplými žílami se nedávno ukázal i fotbalista Realu Madrid Cristiano Ronaldo. I u něj je zřejmé, že nohy jsou prakticky každý den v mimořádné zátěži.

Nohy Ronalda

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nechutné fotografie: Podívejte se, co mohou udělat s tělem steroidy

Ani Monika Bagárová není dokonalá: Ukázala žilnaté, otlačené nohy

TN.cz