Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 16. 8. 2012
ŽIVĚ NA FANDOVI A VOYO

Mám lví srdce a vyhraji, hlasí boxer Charr, který vyzve Vitalije Klička

Manuel Charr
Zdroj: isifa.com

Německý boxer Manuel Charr vyzve 8. září v Moskvě Vitalije Klička, šampiona organizace WBS v těžké váze. Na tiskové konferenci Charr uznal kvality a zkušenosti soupeře, ale je si jist svým vítězstvím.

Sedmadvacetiletý rodák z Libanonu na fotbalovém stadionu v Kolíně nad Rýnem prohlásil, že na jeho straně v souboji s Vitalijem Kličkem bude fyzická kondice a věk. Charr je přesvědčený, že Klička porazí a získá pás světového šampiona.
 

Manuel Charr je neporažený vyzyvatel s bilancí 21 výher a nula porážek. Navíc 11 výher je KO. Před duelem se starším z bratrů Kličků pokračuje v tvrdém tréninku a věří, že šampiona WBC porazí a zhorší mu jeho bilanci 44 výher a dvou porážek.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Na tiskové konferenci Charr řekl, že respektuje Klička, ale nepřipouští si jakýkoliv scénář, ve kterém by byl poražen. „Vitalij je velmi silný a zkušený soupeř.. Je to úžasný atlet a šampion, ale jsem si jist, že ho porazím. Mám lví srdce. Zatím jsem neprohrál, žádný ze soupeřů mě nedostal k zemi a na tom nehodlám nic měnit. Věřím ve své schopnosti,“ řekl Charr.
 

„Tato obhajoba bude jeho poslední. Mně je 27, jemu 40. Jsem rychlejším a hbitější. Na jeho straně budou zkušenosti. Vybojoval mnoho bitev a já budu opatrný. Budu se pořád maximálně koncentrovat a soustředit. Prostě ani na okamžik nepolevím a vyhraji, uvedl Charr.
 

Přímý přenos bude v 8. září vysílat FANDA. Program FANDY naleznete ZDE.

jpz TN.cz