Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 21. 7. 2014
VIDEO NERUŠIT! DÍKY

Láska na hřišti. Párek holubů si procházku nenechal zkazit

Zdroj: YouTube.com
Témata:

Zápas mezi baseballovými mužstvy Texas Rangers a Toronto Blue Jays musel být na chvíli přerušen. Důvodem byli dva návštěvníci, kteří se rozhodli obhlédnout si hřiště. Prošli si ho ale hezky po svých, ačkoliv mohli kdykoliv odletět. Byla to totiž dvojice holubů.

Na baseballu se stává, že zápas musí být občas přerušen. Třeba kvůli exhibicionistům, kteří se chtějí proběhnout po hřišti. Každý by si tak pomyslel, že hráči už musejí být zvyklí na leccos. Při sobotním zápase mezi Rangers a Blue Jays se ale ukázalo, že hráči si přeci jenom v některých situacích nevědí rady.
 

Reklama

Mezi nadhazovače a pálkaře totiž přistála dvojice holubů, kterým se na hřišti natolik zalíbilo, že se zde rozhodli trochu projít. Hráči dlouhou chvíli nevěděli, jak se mají zachovat, přestali hrát a ptáky nehybně pozorovali. Divákům se tak naskytla neobvyklá podívaná na vrcholové sportovce, kteří si nevěděli rady tváří v tvář dvěma holubům.
 

Adrian Beltre z týmu Rangers se nakonec odhodlal a ptáky se rozhodl vyplašit. Těm se ale ze hřiště ani trochu nechtělo, proto jen kousek popoletěli a vrátili se zpět. Podle videa je tak jasné, kdo v sobotním zápase na hřišti dominoval.
 

TN.cz
Reklama

 

Reklama