Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 23.3. 2011 23:19

KUP SI MAPU, MIKU! Bijec Tyson dorazil do Prahy, ale myslel, že je v Rumunsku

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer přiletěl do Prahy Američan Mike Tyson. O České republice toho však legendární boxer moc nevěděl, jednou z nejslavnějších Češek byla podle něj rumunská gymnastka Nadia Comaneciová.

Mike Tyson přiletěl do Prahy zjevně v dobré náladě a naznačil, že si chce pobyt v české metropoli řádně užít. "Čekám, že tohle bude super návštěva. Jsem nadšený, bude to dneska skvělá noc. Už jsem se nemohl dočkat, až do Prahy přiletím a vlastně sem, do České republiky. Jsem fakt rád, že jsem tady," řekl na uvítanou.
 

Poté však uvedl novináře do rozpaků, o České republice toho věděl pramálo. "Není tady odsud odněkud gymnastka Comaneciová? Z České republiky, že jo? Všechno, co vím o České republice, je právě Nadia Comaneciová. O vaší zemi dlouho nikdo nevěděl, dokud ona nedostala v gymnastice plný počet bodů," řekl popletený Tyson.
 

Ten si však neuvědomil, že Nadia Comaneciová získala pět zlatých olympijských medailí pro Rumunsko.
 

Další hovor už ale svedl k plánovanému programu. Američan bude přítomen akci Heroes Gate 3, navštíví dětské onkologické oddělení v Motole a absolvuje placený trénink pro veřejnost.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 
"Moc se těším na město, na Prahu. Těšim se i na ten večer bojovníků. Mrzí mě jenom to, že jsem nemohl vzít celou rodinu. Máme teď malé miminko, žena se o něj stará. Je tak malinké, že nemohlo letět letadlem," řekla boxerská legenda.

 

tn.cz / Mediafax