Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 6.8. 2014 15:04
GALERIE otesánek v ženském oblečení

EXOT! Syn legendy NBA: 150kg, šatičky, sukýnky, kabelky a rtěnka

E. L. Johnson - 5
Zdroj: Isifa/ Splash News

Syn legendy NBA Earvina Magica Johnsona by se bez okolků dal označit za exota. Přeci jen vážit 150 kilogramů, vypadat tak trochu jako otesánek a oblékat se jako ženská do šatů, sukní,nosit kabelky, malovat se rtěnkou a chodit v botách na podpatku, to není ani v 21. století zcela běžná záležitost.

Earvin Magic Johnson je legenda nejlepší basketbalové ligy světa NBA. On je pro svět basketbalu něco jako Wayne Gretzky pro svět hokeje. Ikona, symbol, fenomén. V případě jeho syna, jednadvacetiletého E. J. Johnsona, se ale jablko zakutálelo hodně daleko od stromu.

15

GALERIE: E. L. Johnson

Zdroj: Isifa/ Splash News

E. L. Johnson - 1

Hodnocení:

Hlava oholená strojkem na délku vlasů asi jeden milimetr, k tomu výrazné moderní brýle, nejspíš make-up a červená zářící rtěnka. Johnson junior je také pořádný kus chlapa, i když se obléká jako ženská. Váží přes 150 kilogramů a když si vezme sukni, jeho nohy vypadají jako dva trčící pařezy.
 

Mladík se přiznal, že je gay a rodičům to vůbec nevadí. Respektují a milují svého syna takového, jaký je, i když je poněkud extravagantní. Jeho otec, velký Magic Johnson, byl jednou z prvních světových osobnost sportu, která přiznala, že je HIV pozitivní.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Růžky, krajka a zelená rtěnka: Rihanna šokovala na předávání cen

Bradavka Lady Gaga se zbarvila doruda. Je to dostatečně šokující?

TN.cz