katastrofa sportem ku zdraví

Drsné české ragby: Jeden zápas, třikrát musela přijet sanita!

Zranění v ragby
Zdroj: isifa.com

Byl to neuvěřitelný zápas. Ve Vyškově vyjížděl hned třikrát kvůli jednomu utkání sanitní vůz. A lékaři počítali několik zlomenin. Výsledek 13:3 pro domácí, kteří přehráli Říčany, nebyl ani tak podstatný.

Dva hráči Říčan museli zůstat v nemocnici. Hrající asistent Jan Rohlík musel opustit hřiště již po 36 minutách, když mu soupeř při skládce přiklekl ruku a zlomil mu předloktí.

Dvě minuty před koncem zápasu utrpěl zranění ještě Tomáš Vrba, na kterého upadli v souboji tři domácí hráči a zlomili mu klíční kost.

"V obou případech to byla neuvěřitelná smůla. Byl to nehezký den, protože sanitka byla dost v permanenci. Odvážela i jednoho domácího hráče," uvedl říčanský trenér Martin Javůrek v tiskové zprávě.

Vyškov si připsal druhé vítězství a je v tabulce na druhém místě o bod za Pragou, která v derby zdolala Spartu 48:21.