Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 5. 3. 2015
ŽIVĚ NA NOVA Sport a VOYO

Další šipkařský galavečer je tu! Zlomí van Barneveld prokletí?

šipkařský galavečer
Zdroj: oficiální zdroj

Ve čtvrtek 5.2. od 20 hodin můžete na NOVA Sport a VOYO sledovat přímý přenos 5. kola Premier League Darts. Těšte se na pět zajímavých duelů.

Adrian Lewis ve vyprodané Westpoint Areně v Exeteru bude útočit na druhé vítězství v letošní šipkové Premier League, poté se přesune do Minehead kde od pátku do neděle bude obhajovat loňské vítězství na UK Open.

 

V úvodním zápase večera se pokusí Kim Huybrechts prodloužit svoji stoprocentní bilanci s Raymondem van Barneveldem, kterého již dokázal 6x porazit a dá se mluvit o jistém prokletí k tomuto soupeři.

 

Van Barneveld k tomu řekl: „Nikdy jsem Kima neporazil, ale doufám, že využiji tuto šanci a těším se na to. Zápasy se nevyhrávají, protože je někdo pětinásobný mistr světa, každý týden je to bitva proti jednomu z deseti skvělých hráčů.“

 

James Wade okusil minulý týden poprvé chuť porážky a šipkařská legenda Phil Taylor mu určitě po remíze s Peterem Wrightem nebude ochotna body odevzdat.

 

Michael van Gerwen po první ztrátě bodu bude hladový po vítězství, skotský hráč Peter Wright bude muset v opakování finále Mistrovství světa PDC 2014 předvést to nejlepší, aby dokázal Mighty Mikea zastavit.

 

Na závěr uvidíme souboj druhého Dave Chisnalla proti třetímu v tabulce Gary Andersonovi. Dá se očekávat smršť stoosmdesátek od těchto výborných skórerů.

 

Utkání 5. kola:
Raymond van Barneveld v Kim Huybrechts
James Wade v Phil Taylor
Adrian Lewis v Stephen Bunting
Peter Wright v Michael van Gerwen
Dave Chisnall v Gary Anderson

 

Vysíláme ve čtvrtek 5. března 2015 od 20:00 na NOVA Sport. Více informací o šipkách získáte na www.ceskesipky.cz

TN.cz