Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 25.1. 2015 11:28
video věříte tomu?

TO NE! Byla to scéna do filmu? Opilý herec sejmul roztleskávačku

Zdroj: YouTube.com

Ufff. To snad ne! Americký komik Will Ferrell se pořádně předvedl. Když ho o přestávce utkání basketbalové NBA mezi Pelicans a LA Lakers pozvali na hrací plochu, ztropil skandál. Opilý trefil jednu z roztleskávaček přímo do obličeje!

Je to tak pokaždé. Po poločasové siréně vylosují v New Orleans jednoho z diváků, aby předvedl své umění a šel střílet na koš. Jenže tentokrát sestoupil z tribun komik Will Ferrell a vypadalo to, že je v notně podroušeném stavu.
 

A také se děly věci. Ferrell chvíli exhiboval s míčem a pak, zničehonic, hodil tvrdý basketbalový míč z bezprostřední blízkosti do hlavy zřejmě nic netušící dívčiny.


Anketa

Tušila roztleskávačka, že ji Will Ferrell trefí?

Hlasovalo 124 lidí.


Hala byla v šoku, cheers se seběhly ke své kamarádce a Farrella začali chytat pořadatelé. Nakonec ho dokázali zastavit a odnesli ho pryč z arény. To vše za přítomnosti kamer a vyprodaných tribun. 

Ano, ty kamery, to je důležitá poznámka. Po zápase vyšlo najevo, že incident byl zinscenovaný a objeví se v novém Farrellově filmu Daddy´s Home. Není zatím jasné, zda za jednu z cheerleaders zaskakovala kaskadérka. A pokud ne, a jestli blonďatá roztleskávačka netušila, co se stane, zahrála svou roli opravdu fantasticky!
 

ram TN.cz