Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 24. 5. 2014
HAPPY END

Alfa samec a sexuální mašina Woods je i "OTCEM ROKU". Jeho EX mu vysekla poklonu

Tiger Woods
Zdroj: Getty Images
Témata:

Po sexuálním skandálu, který se na golfistu Tigera Woodse provalil před pěti lety, nastal v jeho životě opět klid. S bývalou ženou Erin Nordgrenovou se rozvedli, přesto jsou z nich nyní přátelé. Nordegrenová dokonce Woodsovi vysekla poklonu, že je skvělým otcem.

Bývalá světová jednička Tiger Woods zažila před pěti lety bouřlivé období. Stalo se tak poté, co na veřejnost pronikly jeho časté nevěry, které ho vykreslily jako skutečného „tygra“ v posteli. Woodsova švédská manželka mu jeho chování neodpustila, rozvedla se s ním a slavný golfista se musel odstěhovat. Koupil však nový dům jen 25 minut jízdy autem od jejich bývalého sídla, které Nordgrenová nechala přestavět.
 

Hlavním důvodem, proč jsou oba stále ve styku, jsou jejich dvě děti. A Nordgrenová si nemůže vynachválit, jak vzorně se Woods o šestiletého Sama a pětiletého Charlieho stará. „Náš společný svět se točí kolem dětí. Vedeme si velice dobře, opravdu. On je skvělý táta,“ řekla pro časopis People.
 

Oba si také našli nové partnery. Zatímco Nordgrenová randí s miliardářem Chrisem Clinem, Woodsovou partnerkou je lyžařka Lindsey Vonnová. S ní navíc Nordgrenová také udržuje přátelské vztahy. „Přeju mu to. Celkově vzato jsem ráda, že je tady ještě někdo další, kdo miluje moje děti,“ uvedla v rozhovoru.
 

Po divokém období, ze kterého se Nordgrenová těžko dostávala, nyní nastal klid na obou stranách. „Nelituju se, nesedím s hlavou v dlaních a slovy, jak jsem to měla těžké a aspoň jsem dokončila školu. Nelituju jediné věci,“ prohlásila Nordgrenová, která ještě dodala: „Cítila jsme se s ním v bezpečí, slovo zrada by bylo slabé.“ Přesto však oba dokázali najít nejen cestu k sobě, ale i spokojenost v nových vztazích.
 

jpz/rmt TN.cz