Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 8. 8. 2012
šampion se zlobí

Švihadlo na stadion dostanu, má jasno Bolt

Po Boltovi hodili lahev - 9
Zdroj: isifa.com

Usain Bolt má v plánu propašovat na olympijský stadion švihadlo, které používá v tréninku. Před nedělním finále stovky mu ho ochranka sebrala, ve středu před semifinále dvoustovky ho chce rozhodně pronést.

Bolta pořádně naštvalo, že o švihadlo přišel, a rozhodl se, že až půjde ve středu na stadion, kde ho čeká semifinále dvoustovky, švihadlo s sebou mít rozhodně bude. „Proboha, na co tolik zákazů a pravidel? Nemůžete prostě nic,“ zlobil se nejrychlejší muž planety.
 

„Některá pravidla jsou fakt divná, nedávají mi žádný smyl. Když jsem přicházel na stadion, měl jsem švihadlo v tašce, a oni hned, že ho tam nesmím vzít. A proč jako, ptám se. Prý je to takové pravidlo,“ popsal.
 

„Zítra to schválně udělám, schovám si ho na dno tašky nebo ho někam přilepím nebo něco takového,“ slíbil druhý muž v historii, který obhájil olympijský triumf na stovce. Nyní se chce o totéž pokusit i na dvojnásobné trati, kde to ještě nikdo nedokázal.
 

Šéf londýnských organizátorů, bývalý atlet Sebastian Coe Jamajčana uklidňoval, že švihadla nejsou výslovně zakázána. „Předpokládám, že švihadlo má na rozcvičení. Podívám se na tu věc,“ prohlásil Coe.

 

ija TN.cz