Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 17.8. 2012 16:15
VIDEO ZLATÁ BÁRA V JEDNOM KOLE

Špotáková by ráda děťátko a bude trénovat maminku na ME veteránů

Zdroj: TV Nova

Oštěpařka Barbora Špotáková je v kurzu a není se čemu divit. Dvojnásobná zlatá olympijská medailistka slavila s přáteli v tradiční české restauraci a dostala několik pozoruhodných a originálních dárků.

"Já jen doufám, že tohle není nějaký sraz na rozloučenou, že se kruh neuzavírá. Doufám, že to ještě bude pokračovat dál,“ řekla Špotáková na setkání s novináři, přáteli a obchodními partnery v její oblíbené restauraci U Pinkasů.
 

Z originálních dárků dostala holínky z logem restaurace, džbán od armádních veteránů a povedený model oštěpu.

Špotáková - 3
Zdroj: Mediafax

Na oslavy ale už mnoho času nezbyde. Špotákovou čekají mítinky Diamantové ligy a kromě toho jde dělat trenérku své mamince na mistrovství Evropy veteránů. A v jaké disciplíně? To není těžké uhodnout.
 

"Jsem jí trochu namotivovala, jsem ráda že ji to baví a že jí můžu ještě pomáhat. Mám radost, že dělá stejnou disciplínu jako já," usmívala se šampionka.

Špotáková - 2
Zdroj: Mediafax

Právě Špotákové maminka ale už během olympiády prozradila, že by se ráda dočkala vnoučátka. Zda jí česká oštěpařská hvězda stihne splnit toto tajné přání během čtyř let, než na dveře zaklepe olympiáda v Riu, je ve hvězdách. "Když dá Pán Bůh, tak ať se to děje. Já budu ráda,“ uzavřela svěřenkyně Jana Železného.

jpz, dob TN.cz