Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 17.9. 2012 16:59
eden vítá ztracené syny

Slavia potvrdila příchod Červenky i Sobotky, naskočí už ve středu proti Jágrovi

Roman Červenka
Zdroj: Mediafax
Roman Červenka
Témata:

Hokejistům Slavie vypomůžou v době výluky v NHL jej dva bývalí útočníci Roman Červenka s Vladimírem Sobotkou. Portálu tn.cz to potvrdil trenér a generální manažer klubu Vladimír Růžička.

Slavia byla s oběma hráči domluvena už minulý týden a pouze čekala, zda stávka v NHL skutečně vypukne. To se nakonec stalo, takže ofenziva Pražanů dostane vítanou injekci. “Věřím, že nám oba dost pomůžou,“ prohlásil Vladimír Růžička, jehož svěřenci vstřelili v úvodních dvou ligových kolech jen dva góly a nemají ani bod.
 

“Do šancí jsme se dostávali, ale v koncovce to prostě nešlo. Snad to Roman s Vláďou trochu změní,“ doufá uznávaný trenér. Hráčské pojistky nebyly malé, Slavia finance však našla. “Jako vedení klubu jsme se rozhodli, že do toho půjdeme. Kluci s námi každé léto trénují, s týmem se znají a určitě budou posilami,“ má jasno Růžička.
 

Červenka bude hrát se Sobotkou v jedné lajně a oba naskočí už do středečního utkání s Kladnem Jaromíra Jágra ve vysočanské 02 areně. “Nikdo neví, jak dlouhá výluka nakonec bude, ale zatím jsme se dohodli na smlouvách do listopadu,“ uzavřel kouč Slavie.

tn.cz / hum