Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 1.1. 2014 17:22
jak se to stalo?

Schumi doplatil na svou dobrotu! Víme, co dělal mimo sjezdovku!

Zdroj: TV Nova
Témata:

Co dělal Michael Schumacher mimo sjezdovku? Doplatil na to, že chtěl pomoci kamarádovi, který uvízl mimo vyznačenou trať! jenže na to málem doplatil životem! S touto informací přišel německý server Bild!

Podle prvních informací to vypadalo, že Michael Schumacher o risku věděl. Jenže vychází najevo, že všechno bylo jinak. Bývalý polit F1 se podle reportáže prestižního deníku dostal mimo upravenou sjezdovku díky tomu, že chtěl pomoci svým kamarádům.
 

Schumacher rozhodně nejel rychlostí přes 60 km/h, jak v prvním dnu informovala některé bulvární média. Jel mnohem pomaleji, ale vyjel mimo vyznačenou trasu. Lyže se mu zabořila do vysokého sněhu a poté ho pád katapultoval na jeden z kamenů.


PSALI JSME


V Savojských Alpách mají Schumacherovi své sídlo a tráví tam dovolenou a prázdniny. Michael v té chvíli lyžoval na uzavřené sjezdovce bez veřejnosti, jen s partou přátel a svým synem.


Po dvou dnech v péči lékařů je legenda světa Formule 1 nadále v kritickém, ale nyní už stabilizovaném stavu. Schumacher už má za sebou dvě operace mozku a není vyloučeno, že bude mít trvale poškozený mozek.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO z pádu Michaela Schumachera: Pomoc přišla za 3 minuty

Dobrá zpráva: Zdravotní stav Michaela Schumachera se zlepšil!

ram TN.cz