Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 12.3. 2014 11:52
PROBUDÍ SE?

PRVNÍ POZITIVNÍ ZPRÁVA! Schumiho manažerka po delší době promluvila!

Michael Schumacher a Sabine Kehmová
Zdroj: isifa.com
Témata:

Dramatický boj o život legendárního pilota F1 Michaela Schumachera (45) pokračuje už jedenáct týdnů. Manažerka sedminásobného mistra světa Sabine Kehmová nyní vydala dlouhé prohlášení ke stavu Schumiho, který leží v kómatu po havárii na lyžích.

"Jsme stále přesvědčeni, že Michael všechno překoná a probudí se. Stále se objevují další malé náznaky, malé známky zlepšení, které nám dávají naději a dodávají odvahu," uvádí se v prohlášení.

 

 

"Od začátku bylo jasné, že to bude trvat dlouho a bude to těžké. Bojujeme spolu s Michaelem a lékaři, kterým důvěřujeme. Nezáleží na tom, jak dlouho to bude trvat."

 

Už je to pět týdnů, co lékaři začali s probouzením Schumachera z umělého spánku. Nyní jsou uspávací prostředky zcela vysazeny, ale orgány se musejí s devítitýdenním kómatem vyrovnat a zotavit se z něho. Tělo potřebuje po těžkém zranění mozku dostatek času.

 

 

"Víme, že musíme být trpěliví. Snažíme se předávat Michaelovi veškerou energii a všichni pevně věříme, že mu to pomůže a že i tenhle boj vyhraje," uvedla Kehmová.

 

Schumacherova manažerka tak prolomila dlouhé mlčení, kdy o stavu sedminásobného mistra světa nepřicházely žádné oficiální zprávy. Nepotvrzené informace a spekulace se naproti tomu objevují pravidelně. Podle některých už Schumacher sám dýchá, jiné hovoří o tom, že lékaři už bezpochyby mluvili s rodinou o možném ukončení léčby.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Záchrana Schumachera minutu po minutě: Lékaři měli nahnáno

Manažerka Schumachera prolomila mlčení: Jak na tom pilot je?

ija