Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 30. 4. 2014
NOVINÁŘSKÁ KACHNA

ODPORNÁ LEŽ: Schumacher se z kómatu nikdy neprobudil! KDO LHAL?

Michael Schumacher
Zdroj: isifa.com

Fanoušci motosportu a příznivci Michaela Schumachera prožívají obrovské zklamání. Podle dřívějšího prohlášení německé televize RTL se závodník probudil z kómatu a dokonce vnímal své okolí. Podle serveru autoweek.com se nyní však ukazuje, že nic takového není pravda!

Prostřednictvím RTL se do světa dostaly úžasné zprávy o pokroku, který nastal v léčbě bývalého závodníka formule 1 Michaela Schumachera. Podle tehdejších zpráv se šampion probudil z umělého spánku a dokonce poznal svoji manželku Corinnu.
 


Schumiho manažerka Sabine Kehmová však nyní v oficiální tiskové zprávě prohlašuje, že nic takového německé televizi nesdělila. Potvrzuje to i respektovaná zpravodajka německého listu Bild Nicola Pohlová.
 

„Omlouvám se, ale ty zvěsti zjevně nejsou pravdivé,“ uvedla k falešným zprávám. K tomu ještě dodala: "Kehmová mi zrovna psala, že televizi RTL nic nepotvrdila.“
 


Zdá se tedy, že Schumacher rozhodně není z nejhoršího venku a jeho intenzivní léčba stále pokračuje. Jeho skutečný stav není stále přesně znám, protože manažerka i všichni Schumacherovi blízcí s ohledem na soukromí rodiny neposkytují veřejně žádné informace.
 

Podle oficiální verze ale stále dělá menší pokroky. Novinky o Schumacherově probuzení tedy byly pouhou novinářskou kachnou, která se velmi rychle uchytila v médiích po celém světě. „Od talk show pro ARD před dvěma týdny jsem s nikým o Michaelu Schumacherovi nemluvila,“ prohlásila také Kehmová.
 

ČTĚTE TAKÉ:
Schumi v kómatu bojuje o život, i tak po něm jde policie. Proč?
 

Legenda formule 1 tak stále zůstává v univerzitní nemocnici v Grenoblu, ale ve hře je stále i jeho možné přesídlení domů do sídla na břehu Ženevského jezera.

jpz/rmt TN.cz