Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 27.3. 2014 12:38
je naděje?

NENÍ TO KONEC! Manažerka brzdí paniku. Schumi se probere, věří

Michael Schumacher a Sabine Kehmová
Zdroj: isifa.com
Témata:

Rodina a přátelé Michaela Schumachera (45) dál doufají. Šampion leží už 88 dnů v kómatu, ale jeho manažerka Sabine Kehmová stále věří v jeho uzdravení. Přesto, že bývalý lékař F1 Gary Hartstein naznačil, že konec bývalého pilota se nezadržitelně blíží.

"Stále platí to, co jsem uvedla v posledním prohlášení: Jsme nadále přesvědčeni o tom, že to Michael zvládne a probudí se. Bojujeme společně s ním a s lékaři, jimž věříme," zopakovala Kehmová už poněkolikáté německému Bildu.

 

 

Reagovala tak na poprask, o který se postaral bývalý šéflékař F1 Gary Hartstein. Ten ve svém internetovém blogu napsal, že v prvotní péči o zraněného Schumachera udělali lékaři velkou chybu, což prý ví z obecně známých a bezpečných zdrojů, a naznačil,  že konec bývalého pilota se blíží.

 

To je ovšem otázka! Podle Bildu neměl Hartstein nikdy k Schumacherovi příliš blízko a ačkoli se o jeho stavu na svém blogu pravidelně zmiňuje, k žádnému kontaktu s rodinou ani lékaři bývalého pilota dodnes nedošlo.

 

 

Hartstein je anesteziolog a v F1 pracoval od roku 1999. V roce 2004 se stal šéflékařem, který se na trati staral o zraněné piloty. V roce 2012 mu překvapivě nebyla prodloužena smlouva.

 

Michael Schumacher leží v kómatu od 29. prosince, kdy upadl při lyžování ve francouzském středisku Méribel. Od konce ledna se ho lékaři pokoušejí z umělého spánku probudit.
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zraněný Michael Schumacher: Co mu vzkázala Angela Merkel?

Německo pláče: Schumacher nereaguje na podněty, nepovedlo se ho probudit!

ija TN.cz