Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 30.12. 2013 20:53
GALERIE bojuje o život

Modlím se za tebe, bratře, vzkázal Massa. Hvězdy se bojí o Schumiho

Zdroj: Nova.cz
Témata:

Všechny nehody v nejrychlejším voze na světě přestál, teď Michael Schumacher bojuje o život po pádu při lyžování. Lékaři přiznali, že stal legendárního pilota je kritický a že nedokážou vyslovit žádnou prognózu, co s ním dál bude.

Před nemocnicí v Grenoblu, kde Schumacher v kómatu leží, se shromáždily stovky jeho fanoušků, stav bývalého kolegy napjatě sledují i jezdci F1 a další hvězdy světového sportu
 

110

GALERIE: Michael Schumacher se zranil při lyžování

Zdroj: isifa.com

Lékaři hovoří o kritickém stavu Michaela Schumachera

Hodnocení:

 

 "Modleme se za Michaela," vzkázal všem Felipe Massa, který s německým jezdcem strávil společné roky ve stáji Ferrari. "Modlím se za svého bratra k Bohu, aby ho zachránil. Věřím, že se Michael z toho dostane," napsal na svém twitterovém účtu brazilský pilot.

 

"Jsem šokován a doufám, že uzdraví co nejrychleji. Přeju hodně síly jeho rodině," uvedl čtyřnásobný mistr světa Sebastian Vettel.

 

"Moje rodina a já myslíme na Michaela a modlíme se za něj. Přejeme mu rychlé uzdravení. Bůh mu žehnej! Hamiltonovi," napsal na twitteru Lewis Hamilton.

 

"Brzo se uzdrav, Michaeli! Doufám, že brzy uslyším nějaké pozitivní zprávy," napsal Fernando Alonso. "Do toho, Schumi. Ty to dáš," věří bývalý pilot Martin Brundle. Přidali se Damon Hill, Heikki Kovalainen a další.

 

 

Se sedminásobným šampionem jsou v duchu i hvězdy světového sportu. S přáním všeho dobrého se přidali basketbalista Dirk Nowitzki, šampion v rally Sebastien Loeb, bývalý tenista Boris Becker. Nejúspěšnějšímu jezdci F1 všech dob drží v nejtěžším boji palce i tenistka Sabine Lisická nebo fotbalisté Lukas Podolski a Jerome Boateng. "Všechno nejlepší, kamaráde," napsal Podolski. "Nevzdávej to, prosím," vzkázal motocyklový šampion Valentino Rossi.

 

"Jsem šokován a modlím se za Michaela a jeho rodinu. Ale pokud je někdo schopen přežít takové zradění, je to on," napsal Norbert Haug, bývalý boss stáje Mercedes.

 


 

 "Doufám, že se uzdraví co nejdřív. Jsem v duchu s ním a s jeho rodinou," napsal Schumacherův krajan Adrian Sutil. "Modlím se za něho a nic zlého si nepřipouštím," dodal Romain Grosjean.

 

 

U Schumachera je jeho žena Corinna a obě děti, dcera Gina-Maria a syn Mick, který s ním v osudnou chvíli na sjezdovce byl.  Pozdě v noci dorazili do Grenoblu také Schumacherův osobní lékař Johannes Peil a údajně i blízcí přátelé pilota, prezident Mezinárodní automobilové federace Jean Todt a bývalý šéf stájí Ferrari a Mercedes Ross Brawn.

 

 

ija TN.cz