Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 30.1. 2014 12:30
POMOHL by mu zadarmo

LÉČITEL, nebo ŠARLATÁN? Dokážu Schumacherovi POMOCT, tvrdí Slovák

Schumacher
Zdroj: TN.cz
Témata:

Michaelu Schumacherovi by možná dokázal pomoci slovenský léčitel Viliam Weber z Kálnice pri Novom Meste nad Váhom. V případech, kde si lékaři nevědí rady, podle něj stále existuje naděje na uzdravení. O jeho úspěšných léčbách hovoří mnoho slovenských hokejistů.

Viliam Weber se považuje za léčitele a tvrdí, že je schopný přivést sedminásobného šampiona formule 1 zpět do normálního života. Weber je přesvědčen, že vysíláním energie do Schumacherova mozku je schopný závodníka uzdravit.
 


Prý mu to potvrdily i andělské bytosti, které se mu zjevily a prosily ho o pomoc. Viliam Weber má v léčitelství už dvacetiletou praxi a jeho schopnosti potvrzují i hokejisté Dukly Trenčín, kterým ve velmi krátké době pomohl vyléčit zlomeniny, natržené svaly, vazy i přetížené šlachy a úpony.
 


Jeho um spočívá v transformaci přírodní energie a podle svých slov je schopný vyléčit téměř každou nemoc. Není to ale možné vždy. Pokud se k pacientovi dostane příliš pozdě, jeho osud nedokáže zvrátit ani on.
 

"Pro mě je to vždy krásný pocit, když dokážu pomoci. Ne vždy se to však dá. Pokud někomu svíčka dohořela, tak už mi není dovoleno mu pomoci. To, co dělám, je transformace přírodních energií, žádná magie. Pracuji s éterickým tělem, kde je potřeba poškození léčit," cituje slovenského léčitele slovenský server CAS.sk.

Léčitel Viliam Weber
Zdroj: cas.sk Léčitel Viliam Weber

Weber vždy potřebuje souhlas pacienta nebo jeho rodiny, sám od sebe se nemůže do léčení pustit. Pokud by se na něj Schumacherova rodina obrátila s žádostí o pomoc, za závodníkem by vyrazil do nemocnice v Grenoblu, kde leží na jednotce intenzivní péče. Za své služby by nic nepožadoval a pomohl by mu zcela zdarma. Dobře si ale uvědomuje, že případná pomoc sedminásobnému šampionovi nebude nic lehkého.
 


"V Schumacherově případě je potřeba velký energetický zásah v mozku. Ale i tak existuje reálná šance, že by mu to pomohlo," dodal léčitel Viliam Weber.
 

Slovenský web přináší i video se samotným léčitelem, na které se můžete podívat zde.
 

ČTĚTE TAKÉ:
Hrozivá pravda o SCHUMIHO pádu: Ztratil TALISMAN, který ho celý život chránil
 

Německý tisk: Se SCHUMACHEREM je AMEN! Z kómatu už se nikdy neprobudí
 

Zapomeňte na SCHUMACHERA! "Bude to jiný člověk," říká neurochirurg

Manažerka Schumachera prolomila mlčení: Jak na tom pilot je?

Fanoušci myslí na Schumiho: Uspořádali pochod

rmt TN.cz