Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 5.10. 2014 17:44
VIDEO + FOTO OBRÁZKY NAHÁNĚJÍCÍ HRŮZU

Jeřáb jako devastující gilotina! Bianchi byl v děsivé pasti

Bianchi
Zdroj: Twitter

Z dostupných fotografiíí nehody pilota F1 Julese Bianchiho je vidět, že se ocitl v děsivé pasti, která by se dala označit za gilotinu. Svůj monopost napasoval pod jeřáb a kovové monstrum závodní stroj vodorovně očesalo.

Nejprve v zatáčce Dunlop havaroval Němec Sutil, na trať vyrazil safety car, byly vyvěšeny žluté vlajky a komisaři začali za pomoci jeřábu odklízet vrak. V té chvíli ale ve stejném místě dostal na sjetých pneumatikách a mokré trati smyk pětadvacetiletý Francouz..

Vyletěl z trati a místo do bariér narazil levým bokem do jeřábu. Respektive se spíše napasoval pod jeřáb a levá část jeho formule zaklíněná pod strojem byla úplně zničená.

 

Z fotky je vidět, že náraz formuli doslova očesal. Monopost v tu chvíli vypadal jako sendvič. Bohužel v tomto sendviči zůstal i Bianchi a bylo jasné, že tady půjde o život. Následoval transport do nemocnice a okamžitá operace hlavy.

 

Ta podle nepotvrzených zpráv dopadla dobře. Po operaci zůstává v nemocnici Mie General Hospital ve vážném stavu na jednotce intenzivní péče, ale prý bez napojení na podpůrné přístroje.

18

GALERIE: Nehoda Bianchiho v Suzuce

Zdroj: isifa.com

Drsná nehoda Bianchiho v Suzuce - 7

Hodnocení:

Jezdec byl údajně operován kvůli krevnímu hematomu v hlavě. "Jeho stav je velmi vážný," řekl ještě v průběhu operace Bianchiho otec. Podle neověřených zpráv z neoficiálních zdrojů existuje také podezření na to, že Bianchi má poškozenou páteř, zlomeninu obratle a žeber a protržené plíce.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Smrtící autonehoda? Slavný herec leží v kritickém stavu v nemocnici

Rytmus je mrtvý! Slovenský web zveřejnil fotografie brutální havárie

jpz TN.cz