Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 25.7. 2014 16:03
inzerát prodává majetek

Další rána pro Schumachera. Jeho žena se rozhodla prodat tryskáč

Letadlo Michaela Schumachera
Zdroj: GolfPhotos.com
Letadlo Michaela Schumachera

Manželka Michaela Schumachera Corinna prodává soukromý tryskáč svého manžela. Na světlo světa vyšel další střípek ze zpráv, které potvrzují, že legendární pilot F1 už nikdy nebude moci žít normální život.

Je to 207 dnů od chvíle, kdy se život Michaela Schumachera navždy změnil. Při lyžařské nehodě ve francouzských Alpách si přivodil těžká zranění, poškození mozku a dlouhou dobu byl v kómatu. Pětačtyřicetiletý bývalý pilot nyní leží němý a nehybný na klinice v Lausanne a jsou před ním dlouhá léta léčby.


Zpráva o prodeji soukromého tryskáče, který měl dokonce i označení podle Schumacherova jména, je jen důkaz o tom, že ani po rehabilitaci zřejmě světoběžník nebude moci dělat věci tak, jak býval zvyklý.


Letadlo Michaela Schumachera
Zdroj: Twitter Letadlo Michaela Schumachera

 

Corinna Schumacherová nabízí šedý Falcon 2000EX, který schopný letět rychlostí až 920 km/h. Cena je 12 milionů liber.


Důvod prodeje je zřejmý. V průběhu svého aktivního času jako pilot F1 nalétal Schumacher až 400 hodin ročně po celém světě. "I v době, kdy nezávodil, použil tryskáč při cestách na dovolenou se svou rodinou," dodává deník Bild.


Michael Schumacher by se mohl dostat do domácí péče na konci léta. Neurochirurgové dokonce budou experimentovat s mikročipem v jeho mozku, aby zlepšili naději na uzdravení. Přesto to nevypadá dobře. Svět Michaela Schumachera se změnil.
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nečekaný obrat: Rodina oznámila, že se Schumacher probral z komatu!

Michael Schumacher opustil nemocnici, v komatu byl pět a půl měsíce. Co bude dál?

ram TN.cz