Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 17. 6. 2015
Vysoká rychlost

Krvavá srážka kriketistů: Oba utrpěli hororové zranění obličeje

Kriket
Zdroj: Twitter

Hororová neděle se odehrála na kriketovém hřišti. Během hry se totiž zranili dva kriketisté ze stejného týmu, když do sebe vrazili ve velké rychlosti. Oba si těžce poranili obličej a museli být ihned odvezeni do nemocnice. Co přesně se stalo?

Moise Henriques se srazil s Rory Burnsem a oba utrpěli vážná zranění. Henriques musel na operaci zlomené čelisti, Burns měl zase řezné rány po celé hlavě. 

Na 40 dlouhých minut zatrnulo snad každému fanouškovi kriketu, který se nacházel na hřišti i mimo něj. V publiku se nacházalo 8 500 lidí, kteří na vlastní oči viděli srážku i následné bezvědomí obou hráčů. Zápas týmů Surrey versus Sussex byl tak přerušen a už nedohrán. 

Oba se rozběhli za míčem a zároveň se nedívali, kde jsou ostatní hráči. Henriques navíc ještě od svého spoluhráče dostal kolenem do zubů, a tak musel ještě navíc podstoupit zákrok u zubaře.

Kriket
Zdroj: Twitter

I přes hrůzné záběry, které oběhly celý sportovní svět, jsou oba kriketisté v pořádku. Neutrpěli žádná zranění, která by je v budoucnu měla limitovat. 

Kriket
Zdroj: Twitter

 

TN.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.