kolik za to dostane?

Zlínský bek Zámorský si nebral servítky: Dnes to pískali dva šašci!

Petr Zámorský
Zdroj: Mediafax

Obránce Zlína Petr Zámorský může po svém vyjádření po finálové prohře s Plzní čekat zřejmě čekat tučnou pokutu. Emoce po prohraném pátém utkání přehnal. Pískali to šašci, nebral si servítky.

Hokejová extraliga dbá na to, aby se hráči nevyjadřovali k výkonům sudích. A pokud někdo pustí uzdu emocím, brzy to pocítí na svém kontě.

Zlín vedl nad Plzní dlouhou dobu 1:0, na konci druhé třetiny ale přišel o náskok a plzeňský gól na začátku poslední části se stal rozhodujícím.

„Nevím, jestli nás to nalomila, samozřejmě, nebylo to dobré dostat gól před koncem druhé třetiny. Ale to se furt ještě dalo,“ vyznal zlínský bek.

Jenže pak pokračoval. „Ale to, co tady předvedli ti dva šašci, to jsem ještě neviděl. Takové fauly v poslední třetině, to nemůžou pískat,“ narážel v rozhovoru pro Českou televizi na vyloučení spoluhráče Ondřeje Veselého, při kterém dala Plzeň rozhodující gól.

Zlínský forvard putoval na trestnou poté, co posunul branku. „Pokud si myslí, že to ta bylo, tak to tak bylo,“ povzdechl si Zámorský a viditelně nebyl spokojený s tím, jak sudí Fraňo a Jeřábek situaci posoudili.

Zlín nyní pojede do Plzně odvracet mečbol svého soupeře. Šesté finále extraligy se hraje v pátek.