Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 14.12. 2010 12:15

Vlasák: Pokutu NEZAPLATÍM, raději odejdu do zahraničí

Plzeňský útočník Tomáš Vlasák
Zdroj: Mediafax
Plzeňský útočník Tomáš Vlasák
Témata:

Na pozadí války extraligových klubů, které byly potrestány APK (Asociací profesionálních klubů) odečtem bodů za problémy s registrací hráčů, se odehrává soukromá bitva Tomáše Vlasáka.

Zkušený hokejový harcovník Tomáš Vlasák se před nedávnem pustil kvůli potrestání Plzně do šéfa extraligy Stanislava Šulce, o němž mimo jiné řekl, že je "nedůvěryhodnou osobou“.

 

Ona osoba, k níž byl Vlasákův výrok namířen, si to pochopitelně nenechala líbit, což rezultovalo v trest 150 tisíc korun. Útočník, který mimochodem vede extraligovou tabulku produktivity, je však "palice“ dubová, která nehodlá ustoupit. "Nic platit nebudu,“ řekl rezolutně Vlasák pro deník Sport, jemuž nejde ani tak o peníze, jako o princip. Pokutu by totiž mohl zaplatit klub, což hokejista rovněž odmítá.

 
"Odečty jsou minimálně poloviční vražda"
 
Tato situace by mohla dospět do krajnosti, čemuž se rovná Vlasákův odchod z extraligy. "Radši půjdu ven, kde svoji kariéru dohraji. Do ciziny, protože tam se tyhle věci nedějí,“ vysvětlil svůj důvod možného odchodu muž, jenž s hokejem procestoval pořádný kus světa.
 

Anketa

Souhlasíte s pokutou pro Vlasáka?

Hlasovalo 2421 lidí.
 
Na frustraci plzeňského forvarda přidává i fakt, že navzdory výborným výsledkům Západočechů, kteří vyhráli sedm z posledních devíti zápasů, stáhli na desátou příčku zajišťující play off pouze dva body. "Extraliga je vyrovnaná, odečty jsou minimálně poloviční vražda," stěžuje si Vlasák v deníku Sport.
 
Plzeňský útočník tak dal jednoznačně najevo, že neustoupí, takže pokud neučiní tento krok extraligoví bossové, tak přijde česká nejvyšší soutěž o hokejovou osobnost, kterých je v tuzemsku jako pověstného šafránu. 

 

TN.cz