Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 27. 3. 2012

Tahle série bude dlouhá, prorokuje Divíšek z Brna po výhře v Plzni

Kometa Brno
Zdroj: Mediafax
Témata:

Hokejisté Komety Brno obrátili pondělní utkání semifinále play-off na ledě Plzně a zvítězili 4:3. Z úspěšného prvního kroku k postupu do finále soutěže se radoval i útočník Moravanů Tomáš Divíšek.

Byl to hodně zvláštní duel. V úvodních minutách měli jasně navrch domácí, kteří dali rychlé dva góly a mohli vstřelit další. Jenže místo toho, aby navýšili svůj náskok, inkasovali trefu na 1:2 a nechali tím vrátit soupeře do hry. Brno se šance chytlo, snížilo a nakonec slavilo triumf 4:3.
 

"Zpočátku to vypadalo to, že hrajeme jako by byl listopad nebo říjen...," přiznal Divíšek a dodal: "Z naší strany to bylo prostě hrozné! Stáli jsme na místě, nebyl tam vůbec žádný pohyb. Plzeň si dělala, co chtěla. Takhle se play-off fakt nehraje!"
 

Kometa se však dokázala probudit. Přišel průvan v kabině a duel se začal rázem obracet. "O přestávce si k tomu každý něco řekl, protože takhle jsme pokračovat zkrátka nemohli. Plzeň je výborný mančaft a rozjezdila by nás, my jsme hráli strašně. Naštěstí jsme se potom zvedli, dali nějaké góly a už to šlo. Měli jsme i štěstí," uznal Divíšek.
 

Hosté ale nepodléhají euforii. Vědí, že je čeká další zápas před bouřlivou plzeňskou kulisou. O to víc si cenní pondělní výhry. "Jsme strašně rádi, že jsme ten první bod uhráli. Bylo to vydřené, Plzeň je fakt dobrá. Tahle série bude asi ještě hodně dlouhá. Třeba se tohle vítězství ukáže jako hodně důležité," uzavřel Tomáš Divíšek.

Mediafax