Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 25. 7. 2011

S hokejisty Plzně trénoval i Duda, mohl by hrát v útoku se Strakou

Radek Duda
Zdroj: Mediafax
Radek Duda. Archivní foto
Témata:

Úvodní oficiální trénink na ledě mají za sebou hokejisté HC Plzeň 1929. Kromě ostřílených útočníků Martina Straky a Tomáše Vlasáka se na něm objevilo také trio nových tváří.

K prvnímu tréninku nové sezony nastoupil kromě nových akvizicí Františků Kaberleho, Ondřeje Kratěny a Pavla Mrni, také kontroverzní forvard Radek Duda, který v pondělí hrál v jedné formaci se Strakou.
 

"Ze začátku se samozřejmě budeme chytat toho, že například Duda vypadal dobře právě ve dvojici se Strakou. Máme v sestavě ale určité otazníky, zda budeme mít kterého hráče k dispozici, a to ještě potřebujeme dotáhnout," uvedl trenér Marian Jelínek.
 

Na Jelínkovy svěřence čeká navíc jeden původně neplánovaný přátelský zápas. Ve středu 3. srpna totiž zavítají do Mladé Boleslavi, kde s tamním Bruslařským klubem odehrají od 12 hodin duel za zavřenými dveřmi.
 

"Chtěli jsme ještě rozpis doplnit tak, aby hráči neměli 14 dní v kuse bez utkání. Mladá Boleslav reagovala obdobně, a tak jsme se domluvili. Budeme tam hrát od dvanácti hodin, takže de facto za zavřenými dveřmi. Tento zápas by měl pro hráče představovat určité zpestření, které by do přípravy mělo zanést další aspekt hry," doplnil kouč Plzně.

Mediafax