Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 17. 9. 2012
velké ryby v pardubickém rybníčku

Pardubice přivábily Hemského a jednají i o příchodu Krejčího

Aleš Hemský
Zdroj: Mediafax
Aleš Hemský
Témata:

S posilováním o hráče z NHL nezůstávají pozadu ani mistrovské Pardubice. V době hokejové stávky jim vypomůže odchovanec Aleš Hemský, iklub lanaří i ostrostřelce Davida Krejčího.

Světový šampión z roku 2005 válel v dresu Pardubic už při výluce před osmi lety, nyní se ho fanoušci podle očekávání dočkají znovu. "Jsme domluveni, teď je potřeba dotáhnout jeho příchod administrativně,“ citují webové stránky klubu sportovního manažera Východočechů a zároveň otce slavného hokejisty Petra Hemského.

 

Jeho syn je však stále ještě za Atlantikem. "Situace v zámoří se průběžně vyvíjí. Aktuální stav je takový, že Aleš je v Edmontonu připraven přiletět do České republiky. Je potřeba vyřídit potřebné dokumenty, aby Aleš mohl za Pardubice hrát,“ řekl v pondělí Hemský.

 

Ten vyjednává i o jiném zvučném hráči - střelci Bostonu Davidu Krejčím. "To mohu potvrdit, řešíme výši jeho pojistky, v tuto chvíli nemohu říci nic bližšího. Pracujeme na tom, aby David Krejčí mohl hrát za Pardubice,“ uzavřel pardubický manažer.

tn.cz / hum