Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 4.11. 2010 21:41

Vlasák: Věřím, že kontumace nebude a Plzeň nepřijde o získané body

Tomáš Vlasák
Zdroj: oficiální zdroj
Témata:

Na vaše otázky odpovídal v on-line rozhovoru nejproduktivnější hráč extraligy Tomáš Vlasák, který hraje v prvním útoku Plzně se Strakou a Sýkorou.

Hokejovou extraligu zasáhl skandál obrovských rozměrů. Ten naruší průběh celého letošního ročníku. Jde o to, že Plzeň, Mladá Boleslav a Kladno špatně zaregistrovaly některé hokejisty. Toto se zjistilo při přestupu Petra Přibyla, který odešel na hostování do Litoměřic. Jenže další jména brzy následovala a podle slov Stanislava Šulce, ředitele extraligy, nemůže zmíněné tři kluby potkat nic jiného než kontumace dosud odehraných zápasů se špatně zaregistrovanými posilami.
 

DÁLE ČTĚTE:
Zaslouží si kluby tvrdé tresty? Hlasujte v anketě

Řídíme se řády APK, brání se vedení mladoboleslavského klubu
Kluboví šéfové se obávají, že kontumace znehodnotí extraligu
Došlo ke kontumacím v extralize. Získají sázkaři zpět své peníze?

POTVRZENO: Plzeň, Boleslav a Kladno přijdou o body za chybné registrace

Liberec se kontumací nebojí, v klidu jsou i na Spartě
Právník Plzně: Ke kontumaci není důvod
Extraliga má problém: klubům hrozí kontumace
 

Kluby se samozřejmě hájí, že o žádné chybě nevěděly. Jenže i tak tabulka extraligy podle všeho dozná velkých změn. Lídr z Třince sice zůstane na prvním místě, ale druhé budou České Budějovice, které přeskočí Vítkovice. Nejvíce na kontumaci zápasů vydělá Sparta, která vymění 13. místo za 9. Naopak nejhůře na tom je Plzeň, která se z 6. příčky propadla až na 12. Jenže kontumace zápasů není ještě jistá.
 

Jak se na tento trest Tomáš Vlasák dívá? Přijde mu spravedlivý? "Věřím, že kontumace nebude a Plzeň nepřijde o získané body," odpověděl na jeden z dotazů útočník Plzně.
 

VŠECHNY ODPOVĚDI TOMÁŠE VLASÁKA NALEZNETE ZDE:
 
Rozhovor
 

Tomáš Vlasák, host on-line rozhovoru na tn.cz, je jedním z hráčů, kterých se postih dotkne. Nejproduktivnější hráč extraligy a člen elitního útoku Vlasák - Straka - Sýkory svými výkony západočeském celku pomohl na šesté místo, jen dva body od čtvrté příčky a osm bodů od lídra. Pokud ale dojde ke kontumacím a odpočtu bodů, tým z města piva se propadne až na 12. místo s pouhými devíti body, tedy 31 bodů od čela.
 

Tomáš Vlasák si ve své kariéře zahrál za Litvínov, finskou Hameenlinnu, švýcarský celek Ambri-Piotta, ruský Omsk a Kazaň, Slavii Praha, švédský Linöpings a HC Plzeň. Je trojnásobným mistrem světa a také vítězem ruské ligy.

TN.cz