Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 24. 11. 2010

Novým asistentem trenéra v Pardubicích je Pavel Hynek

Pavel Hynek
Zdroj: Mediafax
Pavel Hynek
Témata:

Asistentem trenéra Josefa Jandače u extraligového týmu HC Eaton Pardubice se stal Pavel Hynek.

Bývalý kouč Plzně, Sparty, Karlových Varů a Slovanu Bratislava podepsal ve středu ve východočeském klubu smlouvu a nahradí Jana Votrubu, který odešel do SKA Petrohrad, informuje oficiální web Pardubic.
 

Pardubický hokejový klub hledal nástupce Jana Votruby a volba padla na Pavla Hynka, který na začátku sezony působil ve Slovanu Bratislava. „Upřednostnili jsme představu našeho hlavního trenéra. Ten se rozhodl pro Pavla Hynka coby svého kolegu,“ uvedl generální manažer HC Eaton Pardubice Zbyněk Kusý.
 

"Oni spolu několikrát spolupracovali, jsou si trenérsky blízcí. Využili jsme situace, že Pavel Hynek skončil své angažmá na Slovensku v Bratislavě,“ pokračoval Zbyněk Kusý.
 

Během úterka se podařilo vyřešit všechny podrobnosti týkající se Hynkova vyvázání ze smluvního vztahu se Slovanem Bratislava. „Hned ve středu brzy ráno podepsal Pavel Hynek smlouvu do konce sezony v Pardubicích a již dnešní trénink povede po boku Josefa Jandače,“ uvedl generální manažer HC Eaton Pardubice.
 

Hynek začal trenérskou kariéru v mládežnických týmech Sparty Praha a v tomto klubu v letech 2000 a 2002 po boku Františka Výborného a Václava Sýkory slavil u A-týmu mistrovské tituly. Jako hlavní kouč vedl poprvé mužský tým Ústí nad Labem, později pak trénoval Plzeň, Spartu, Karlovy Vary a naposledy předčasně skončil ve Slovanu Bratislava.

Mediafax