Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 13. 12. 2010

MASTNÁ POKUTA: Vlasák musí zaplatit za znevážení extraligy 300 tisíc

Plzeňský útočník Tomáš Vlasák
Zdroj: Mediafax
Plzeňský útočník Tomáš Vlasák. Archivní foto
Témata:

Hokejista Plzně Tomáš Vlasák znevážil svými výroky o kontumacích v extralize dobré jméno soutěže a musí zaplatit pokutu ve výši 300 tisíc korun.

Tomáš Vlasák se provinil poté, co jeho klub přišel letos v listopadu kvůli chybné registraci některých hráčů o 19 bodů. Útočník “Indiánů“ situaci neustál a slovně se opřel do ředitele extraligy Stanislava Šulce, jenž o trestu rozhodl.
 
"Pan Šulc pro mě není důvěryhodná osoba, protože každý den říkal něco jiného. Když jsem pak viděl jeho aroganci a radost, se kterou to oznamoval, raději jsem odešel od televize. Drží se ve funkci zuby nehty," řekl naštvaný Vlasák a za tato slova musí nyní platit tučnou pokutu.
 
Podobně ostatně v březnu dopadl i legendární brankář Dominik Hašek. Tomu se nelíbilo, že Šulc udělil pouze jednozápasový trest libereckému hráči Milanu Bartovičovi, který zákeřně dupl na nohu českobudějovickému Martinu Tůmovi.
 
"Kdyby Standa Šulc přišel do pardubické kabiny, hodili bychom na něj deku a všichni ho seřezali," prohlásil tehdy Hašek a dostal pokutu 150 tisíc Kč. Vlasák musí zaplatit ještě jednou tolik.

tn.cz / Mediafax