Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 17. 9. 2012
RYTÍŘI TVOŘÍ SUPER MUŽSTVO

Jágr si plácnul s Tlustým a slibuje ještě jedno velké jméno

Témata:

Hokejisté Kladna získali v pondělí další posilu z NHL. Za Středočechy bude hrát kromě Jaromíra Jágra a Tomáše Plekance také útočník Caroliny Jiří Tlustý, tím ale výčet akvizic ze zámoří ještě nekončí.

Tlustý s Kladnem v létě trénoval, sám však měl pohybnosti, že se pro něj najde místo v kádru. Nyní už je definitivní, že s ním v klubu počítají. “Na všem jsme dohodnutí. Jirka s námi trénuje a vyřizují se veškeré formality, aby mohl ve středu nastoupit. Je to na dobré cestě,“ řekl portálu tn.cz sportovní manažer Rytířů Martin Vejvoda.
 

Fanouškům slibuje ještě jedno atraktivní jméno, nicméně konkrétní být nechtěl. “Jsme velmi blízko získání čtvrté posily z NHL. Víc však v tuto chvíli neřeknu,“ prohlásil kladenský ředitel.
 

Jelikož ale brankář Ondřej Pavelec a obránce Marek Židlický se už domlouvají na smlouvách v jiných klubech, dá se vyčíst, že vytipovaným hráčem bude jeden z trojice Jakub Voráček, Tomáš Kaberle, Michael Frolík. Podle zákulisních spekulací má nejblíže ke smlouvě prvně jmenovaný.
 

“To jste řekl vy. Já nic prozrazovat nebudu," uzavřel se smíchem Vejvoda.

tn.cz / hum