Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 3.12. 2013 10:37
to je obětavost

DRSNÁ EXTRALIGA! Frajer Tomáš Pitule má 78 stehů v obličeji!

Tomáš Pitule
Zdroj: Twitter
Tomáš Pitule
Témata:

Tříštivá zlomenina spodní čelisti, více než 70 stehů a pár vyražených zubů. Tomu se říká obětavost. Ale plzeňský útočník Tomáš Pitule zůstává nad věcí. Svou tvář hokejovým ukázal fanouškům.

Byla to vlastně taková normální hokejová věc. Běžela teprve 7. minuta zápasu, střela od modré, bránící hráč do ní padá po hlavě. Pak ale všichni strnuli! Tomáše Pituleho trefil puk z hole Reného Vydareného do obličeje. A pak následovalo překvapení.
 

Vstal a odjel! Žádné simulovaní, jak by udělala většina hokejistů. Do šatny ale musel... Na jeho tváři se brzy objevilo 18 stehů a uvnitř úst dalších 60!


Tvář Tomáše Pituleho
Zdroj: Twitter Tvář Tomáše Pituleho


"Má podezření na přeraženou čelist, když obětavě padnul do střely. Zamířil na podrobnější vyšetření do nemocnice," sdělil po nedělním utkání s královéhradeckým Mountfieldem trenér úřadujících českých mistrů Milan Razým.
 

Pitule své parťáky z týmu ale motivoval. Plzeň uhájila čisté konto a vyhrála 2:0. "Všechny mohu jenom chválit," dodal trenér.


Tvář Tomáše Pituleho
Zdroj: Twitter Tvář Tomáše Pituleho


Vyšetření v nemocnici však Plzeňským příliš radosti neudělalo. Tříštivá zlomenina spodní čelisti, více než 70 stehů a pár vyražených zubů se bude nějaký ten pátek léčit... Pituleho čeká nepříjemná operace. Drž se, Tome!

ram TN.cz