Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 1. 2. 2011

BOJKOT! Nejlepší hokejoví fanoušci v ČR odmítají FANDIT!

Fanoušci Komety
Zdroj: Mediafax
Fanoušci Komety odmítají fandit.
Témata:

Příznivci Komety Brno jsou považováni za nejhlučnější a nejvěrnější v extralize. Teď svůj tým ale chtějí nechat na holičkách.

Kometa Brno by posledních sedmnáct zápasů nejraději vymazala z paměti. Brněnští hokejisté, které vždy hlučně povzbuzuje zaplněná hala Rondo, totiž dokázali jen čtyřikrát zvítězit a reálně hrozí, že se neprobojují do předkola play off. Dosud loajální fanoušci tak začali bít na poplach a vydali prohlášení, ve kterém se rozhodli na utkání s Českými Budějovicemi nefandit.

 

"Je čas přejít od slov k činům"

 

Brno sice porazilo těsně Spartu 1:0, ale poté vyhořelo v Liberci a fanoušci už toho mají dost. "Jelikož máme čím dál větší pocit, že výsledek této sezony leží na srdcích mnohem více fanouškům, než odpovědným jedincům jak na ledě, tak ve vedení klubu, rozhodli jsme se, že již dále nemůžeme tuto situaci nechávat bez adekvátní reakce z naší strany a dohodli jsme se přejít na zápase s Českými Budějovicemi od slov k činům,“ píše se na webu Ultras Patriots Brno.

 

Anketa

Souhlasíte s bojkotem fandění?

Hlasovalo 266 lidí.

 

Co to přesně znamená? Fanoušci prostě nebudou fandit! "Celý zápas nebudou vytaženy jak bubny, tak megafon a vlajky. Úvodní sestavy, Óda a případné oslavy gólu budou bez naši asistence. Kotel dále nebude iniciovat žádné pokřiky, chorály ani tleskačky," píše se v prohlášení "kotelníků."

 

S tím ale nesouhlasí hodně fanoušků, kteří dál hodlají fandit. "Zdar Komeťáci, absolutně nesouhlasím s nefanděním! Hráčům se bohužel nedaří a tímto jim fakt nepomůžete. Vím že jste si museli docela dost vytrpět, ale kluci tu podporu potřebují!,“ píše na webu muž s přezdívkou Komeťák Dalas a vyjadřuje se tak za všechny, kteří s bojkotem nesouhlasí. "Snad fandíme Kometě v dobrým i zlím, ne ? Já teda rozhodně zítra fandit budu. Vzhůru Brno!!!,“ píše další fanda.

 

Strhne se v Brně mezi fanoušky válka o fandění? Zápas s Českými Budějovicemi začíná v 18 hodin v hale Rondo.

hrc TN.cz