Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 9. 12. 2014
velké plány

Růžička mluvil o Jágrovi! Bude hrát číslo 68 na MS?

Vladimír Růžička
Zdroj: isifa.com
Vladimír Růžička

Bude hokejové mistrovství světa v Praze s Jaromírem Jágrem? Možná ano! Trenér české reprezentace Vladimír Růžička přiznal, že vyrazí v prosinci do New Yorku a s ikonou s číslem 68 bude o tématu mluvit!

Je to sice zatím předčasné, ale pro zdar věci je potřeba aspoň začít jednat. Pokud by New Jersey Devils postoupili do bojů o Stanley Cup, byly by spekulace o tom, zda má Jágr přiletět do Prahy na MS zcela zbytečné. NHL je jeho práce a světový šampionát, byť konaný v České republice, je prostě až na druhém místě.
 

Ale pokud by Devils do play off nepostoupili, čeští hokejoví fanoušci by jistě rádi zažili ještě jedno Jágrovo loučení.
A jak potvrdil, na úterní tiskové konferenci, v týmu by ho měl rád i trenér Vladimír Růžička. "Mám v plánu v prosinci vidět několik zápasů NHL a budeme na ně vyjíždět z New Yorku. Ano, s Jardou chci mluvit. „Chci slyšet, jestli platí, že v reprezentaci skončil, nebo jestli bude o pozvánce malinko uvažovat,“ prozradil Vladimír Růžička.
 

Jágr prokázal, že je stále ve slušné formě. V týmu New Jersey Devils je s 5 góly a 12 nahrávkami nejproduktivnějším hráčem. A v noci na úterý už se dostal na 5. místo historických statistik, doposud nasbíral 1772 kanadských bodů.
 

Nedávno byl mezi legendy NHL uveden Dominik Hašek a český gólman potvrdil, že pokud tam nějaký další český hokejista vstoupí, bude to zcela jistě muž s osmašedesátkou na zádech.

"Už dnes můžeme jedno jméno říci a je zcela jisté. Až Jarda Jágr skončí s kariérou, tak si musí počkat tři roky a následně bude do torontské Síně slávy uveden," prohlásil Hašek.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nejtvrdší bodyček: Hokejista na tréninku fauloval rolbu

Ani Jágr, ani Nedvěd... Víte, kdo je největší samec v české kabině?

ram, čtk TN.cz