Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 17.3. 2015 14:46
Gratulujeme!

Růžička bude jezdit s kočárkem! Otce dítěte dohodil dceři sám

Vladimír Růžička
Zdroj: isifa.com
Vladimír Růžička

Domácí světový šampionát ještě ani nezačal, přesto má kouč hokejové reprezentace Vladimír Růžička už důvod k radosti. Dcera Eva mu letos v létě totiž porodí vnouče. Tatínka přitom vybral sám trenér nároďáku. I když zřejmě nevědomky…

Sotva skončí letošní mistrovství světa, bude se bez ohledu na výsledek české reprezentace Růžička připravovat na novou roli. Dcera olympijského vítěze z Nagana Eva je totiž v pátém měsíci těhotenství. Růžička se už dokonce svěřil se svými pocity z radostné noviny: „Moc se těším,“ řekl deníku Blesk.

 

Kromě slavného dědečka je zajímavé i jméno, které bude mít nový přírůstek do rodiny v rodném listu v kolonce „otec“. Stane se jím totiž kondiční trenér Lukáš Stránský. Růžička si tak tátu svého budoucího vnoučete vybral sám, aniž by o tom tušil. Stránského si totiž jednapadesátiletý trenér přizval před třemi lety ke spolupráci u pražské Slavie.

 

Bývalý thajboxer, který "svůj" sport zaváděl i do přípravy slávistických hokejistů, je už druhým partnerem Růžičkovy dcery z červenobílého prostředí. Dříve totiž byla téměř deset let přítelkyní obránce Jana Nováka.

TN.cz