Aktualizováno 30.1. 2012 13:22

Zdroj: TV Nova

Milan Michálek si jako jediný Čech zahrál utkání hvězd NHL. A dal i jeden gól. Zápas se hrál v pohodovém tempu a gólů padlo dohromady jednadvacet. Michálek byl nakonec v týmu poražených.

Letos se hrálo Utkání hvězd znovu s několika novinkami, jednou z nich bylo například to, že si hráči obou týmů ponechali čísla dresů, ve kterých nastupují v klubech – ve výběru Zdena Cháry tak byly k vidění čtyři a v týmu Daniela Alfredssona dvě dvojice borců se stejnými čísly.

Ani to ale aktéry nezmátlo a předváděli pro tenhle podnik typický – tedy velmi uvolněný hokej. Nebyla nouze ani o góly – Chárův tým dobře začal, ale o vedení 3:0 během tří minut zase přišel – a přetahovaná pokračovala až do 53.minuty, kdy v rozpětí 84 sekund Chárův tým třemi góly vybojoval rozhodující náskok. V 56. minutě už pouze mírnil prohru Alfredssonova výběru Michálek.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Chára a spol. porazili Alfredssonův výběr nakonec 12:9, hattrickem přispěl k výhře Gáborík, který byl coby první Slovák v historii také vyhlášen nejužitečnějším hráčem All-star game.