Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 14. 2. 2012

VIDEO: Musím to oslavit, smál se po gólu a výhře Špaček

Zdroj: YouTube.com
Témata:

Hokejisté Caroliny Hurricanes zvládli pondělní zápas na ledě Montrealu a zvítězili 5:3. Ze dvou bodů měl radost zvlášť obránce hostů Jaroslav Špaček, jenž svému bývalému klubu vstřelil branku.

Špaček se na návrat do Montrealu, kde strávil přes dvě sezony, hodně těšil. A svým gólem na 2:0 svůj comeback ještě okořenil. "Nejsem jako Mike Cammalleri, ten skóruje často. Já ale ne," zmínil svého bývalého spoluhráče a dodal: "Samozřejmě to musím trochu oslavit, zvlášť tady. Mám opravdu velkou radost."
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Výhra 5:3 je takovou malou satisfakcí pro celou Carolinu. Když totiž hrála v Montrealu naposledy, po bezkrevném výkonu podlehla 0:4, což znamenalo konec trenéra Paula Maurice. "Tehdy jsme tu vůbec nic neukázali, ta porážka byla zasloužená. Prostě jsme nebojovali na takové úrovni jako nyní, což se na skóre samozřejmě projevilo," prohlásil lídr Caroliny Eric Staal, jenž v pondělí zaznamenal tři body a připraviil tím Montrealu další krutou ránu při jeho stíhací jízdě za play-off.
 

ČTĚTE TAKÉ:
 

VIDEO: Špačkův SLASTNÝ comeback. Montrealu dal gól a slavil výhru
 

Nálada v týmu Canadiens je zřejmě na bodu mrazu. "Jsem docela rád, že jsem z toho cirkusu pryč. Zůstalo mi tam spoustu kamarádů a s některými jsem pořád v kontaktu, ten klub mi ale příliš nechybí. Tlak fanoušků je enormní, a když se nedaří, je tam pěkný blázinec. Možná se kluci teď bojí jít i na večeři," řekl nedávno Špaček.

tn.cz / Mediafax