nova sport parádní sezona

Skvělý Hudler se loučil gólem a nahrávkou, bylo to málo

Jiří Hudler vs. Anaheim
Zdroj: NHL media

Pro hokejisty Calgary Flames letošní sezona skončila. Kanadský tým statečně vzdoroval favorizovanému Anaheimu, nakonec ale padl v prodloužení pátého duelu série. Gól a asistence Jiřího Hudlera nestačily.

Hráči Flames začali na ledě Anaheimu velmi dobře a díky přesilovkové trefě českého playmakera brzy vedli. Domácí celek sice na začátku druhé třetiny vyrovnal, ale byl to optě Jiří Hudler, který vyzval Johnnyho Gaudreaua k dalšímu gólu.

Calgary podruhé ztratilo vedení v oslabení na začátku třetí třetiny a následně v prodloužení rozhodl Corey Perry. Přesto zůstane letošní účast týmu mezi posledními osmi celky NHL nejlepším výsledkem za 11 let.

Anaheim Ducks – Calgary Flames 3:2pp (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Branky:
25. Kesler, 41. Beleskey, 63. Perry – 11. HUDLER, 26. Gaudreau (HUDLER). Konečný stav série: 4:1.