Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 13.9. 2013 09:58
ďábelský den

První trénink Jágra v New Jersey: Bolest a konec!

Jaromír Jágr
Zdroj: isifa.com
Jaromír Jágr
Témata:

Jaromír Jágr už je v plné přípravě na novou sezonu, tým New Jersey vyjel na led. Jenže hned v první den přišla první špatná zpráva. Česká hokejová ikona trénink nedokončila a zmizela v útrobách stadionu.

První tréninkový den Devils přilákal řadu novinářů a tak byla pod drobnohledem i nová posila. Krátce poté, co Jágr se svou skupinou nastoupil na led, se zdálo, že sebou krátce trhl a následně trénink opustil.


PSALI JSME


"Nejsem znepokojený, protože je spousta času. Ale určitě budeme opatrní," sdělil trenér Peter DeBoer zástupcům médií.
 

Co však se slavným číslem 68 je, nikdo neřekl. Ani sám Jágr nakonec s médii nemluvil.


Jágr na tréninku New Jersey
Zdroj: Twitter Jágr na tréninku New Jersey


"Myslím, že existují různé druhy bolesti. Je to trochu jiné, když vyjedete na led na začátku přípravy. Není to poprvé, co jsem se setkal s tím, že by měl někdo problémy první den," přiznal novinářům trenér.
 

"Znám to už dlouhá léta a mají tím problémy především starší kluci. Někdy trvá trochu déle, než si tělo opět zvykne na věci, které jinak zvládá v pohodě," dodal DeBoer.


ČTĚTE TAKÉ


V dresu New Jersey se v nové sezoně objeví na ledě hned tři veteráni. "V mých očích je to tak, že momentálně máme v našem týmu tři hráče ze Síně slávy. Brodeurovi, Jágrovi i Patriku Eliášovi je 40 nebo se k tomu věku blíží, ale všichni přijeli ve fantastické formě. Jágr vypadá skvěle a je velmi nadšený," pochvaluje si Peter DeBoer.
 

ram TN.cz