Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 31.1. 2013 16:10
PROGRAM ZÁPASŮ!

PŘEHLED PŘENOSŮ Z NHL: Kdy uvidíte české hráče na NOVA Sport, VOYO a na FANDOVI

Jaromír Jágr se proti obraně Columbusu neprosadil
Zdroj: isifa.com
Jaromír Jágr se proti obraně Columbusu neprosadil
Témata:

Úvodní část zkrácené sezony NHL je za námi, a jak se dalo očekávat, nejkvalitnější hokejová liga světa rozhodně nenudí. I v únoru se fanoušci NHL mohou těšit na obrovskou porci zápasů. Ty nejlepší duely tradičně nabídne NOVA Sport, VOYO a svoji premiéru zažije FANDA, který 17. 2. 2013 přinese utkání Jágrova Dallasu proti Calgary Flames s Jiřím Hudlerem a Romanem Červenkou.

Diváci si tak užijí NHL nejen na placené sportovní stanici, ale i na volně šířeném FANDOVI a navíc v čase, který je pro českého diváka velmi přívětivý. Sobotní utkání Montrealu proti Buffalu bude spolukomentovat Milan Hnilička.
 

Hlavně fandové žraloků ze San Jose se musí královsky bavit každým zápasem. Jejich tým vítězí, dává góly a září především Patrick Marleau, který vyrovnal 100 let starý klubový rekord. "To, že dal Marleau v úvodních čtyřech zápasech vždy po dvou gólech, není náhoda, a to přitom během výluky nikde nehrál. Je vidět, že on sám nejlíp ví, co jeho tělo potřebuje, protože se připravil výborně. Třeba se teď tréninky u žarolků pojedou podle něj, " prozradil hokejový komentátor NOVA Sport Štěpán Sokol.
 

V Dallasu zas tak veselo nemají, i když začali výborně. Od té doby se ale Stars trápí, a to hlavně v útoku. Nedaří se celému týmu a i Jaromír Jágr hledá střeleckou pohodu, kterou oplýval v prvním zápase. "Pro Dallas je důležité, aby se z této střelecké krize co nejdříve dostali, protože sezona je krátká, ale věřím, že se to podaří a i Jaromír Jágr určitě ještě zazáří," dodává Sokol.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Právě Jágrův Dallas budete moci v únoru vidět i na FANDOVI. V neděli 17. 2. vám nabídneme utkání Dallas Stars vs. Calgary Flames, tedy mj. souboj dvou bývalých parťáků z Omsku Jaromíra Jágra a Romana Červenky, který zažívá první sezonu ve vysněné NHL. "Osobně se na tohle utkání velmi těším. Doufejme, že všichni Češi budou moci nastoupit, pak by to byla opravdu atraktivní podívaná. Navíc zápas budeme vysílat v přímém přenosu na FANDOVI ve 21:10, což je skvělý čas," říká Štěpán Sokol, který bude utkání společně s Romanem Jedličkou komentovat. Co se týká Dallasu a Jaromíra Jágra, diváci je uvidí v únoru celkem čtyřikrát a vždy půjde o zápas se zajímavým příběhem.
 

V neděli 3. 2. se diváci mohou těšit na zápas, kde se potká trojice asi aktuálně nejlepších hokejistů světa - Sydney Crosby a Jevgenij Malkin v dresu Pittsburghu a Alexander Ovečkin na straně Washingtonu. Je to také zápas, ve kterém se proti sobě mohou postavit dva čeští gólmani, Michael Neuvirth a Tomáš Vokoun. Utkání Washington Pittsburgh vysíláme v neděli 3. 2. 2013 od 21:30 na NOVA Sport a VOYO.
 

V sobotu 2. 2. 2013 ve 20:05 odvysílá NOVA Sport a VOYO zápas “Plekancova“ Montrealu proti Buffalu. Duel bude komentovat Filip Šedivý společně s Milanem Hniličkou, olympijským vítězem a trojnásobným mistrem světa. „Na tento zápas se obzvlášť těším. Jsem zvědavý na hru Tomáše Plekance a Tomáše Kaberleho. Jsou to Kladeňáci, jako já. Bude zajímavé je sledovat v přímém přenosu a zároveň utkání komentovat,“ řekl Milan Hnilička.
 

I v únoru platí, že NOVA Sport a VOYO přinese každý hrací den minimálně jeden zápas v přímém přenosu a také sestřih toho nejzajímavějšího včetně rozhovorů a zajímavostí v NHL News. Navíc na VOYO mohou diváci najít záznamy všech odehraných zápasů, a to ještě celý týden po jejich odehrání.

PROGRAM ZÁPASŮ NHL NA NOVA SPORT, VOYO a FANDOVI
Zdroj: Nova Sport

jpz TN.cz