Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 24.11. 2013 12:15
video srandy kopec

Plekancovi měli veselo: Tomáš zničil Crosbyho, Lucie viděla Čtvrtníčkův zadek

Tomáš Plekanec, Petr Čtvrtníček a Lucie Vondráčková
Zdroj: isifa.com / TV Nova
Tomáš Plekanec, Petr Čtvrtníček a Lucie Vondráčková
Témata:

Sobotní večer se Tomášovi Plekancovi a jeho ženě Lucii Vondráčkové musel zamlouvat. Opora Montrealu v NHL ubránila hvězdného Crosbyho, Lucka si došla pro cenu při předávání Zlatých slavíků a nebylo to ledajaké...

Útočník Tomáš Plekanec se v sobotním utkání NHL zaskvěl při výhře Montrealu 3:2 nad Pittsburghem na obou polovinách hrací plochy. V úvodu třetí třetiny zvýšil na 2:0 a navíc v zápase ubránil nejproduktivnějšího hokejistu soutěže Sidneyho Crosbyho.


GÓL TOMÁŠE PLEKANCE
 

 

 

"Chtěli jsme se mu dostat pod kůži. Když se zápas nevyvíjí v jeho prospěch, je z toho frustrovaný. Jakmile začne protivníka osekávat, skákat po hráčích, víte, že je vyvedený z míry. O to vám jde," líčil Plekanec, který měl především kanadskou hvězdu na starosti.
 

"Celou dobu na mě mluvil, ale já mlčel. Jen jsem poslouchal a v tom jsem dobrý," usmíval se český hráč, který vyhrál 16 z 21 vhazování, většinu proti Crosbymu.
 

"By ve všech směrech excelentní," chválil Plekance trenér Montrealu Michel Therrien. "Je to chytrý hráč, který je vždy na správném místě. Dneska čelil nejlepšímu hráči ligy a zvládl to," dodal. Plekanec se stal druhou hvězdou zápasu. 

Zatímco Tomáš zářil v zámoří, zajímavý večer prožila i jeho žena Lucka Vondráčková. Cenu pro druhou nejlepší českou zpěvačku jí předal komik Petr Čtvrtníček. Ten svým vystoupením dokonale rozesmál celý sál a zaskočil i samotnou Lucii.


"Zůstanete tady se mnou? A otočíte ještě trochu?" reagovala na provokaci komika, který přišel na jeviště s rozstřiženým oblekem, který mu odhaloval pozadí. "Pane Čtvrtníčku, vy jste mi rozmazal make-up," smála se Vondráčková.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Video: Recesista Čtvrtníček ukázal slavíkům zadek

Manžel Vondráčkové Plekanec prozradil: Chceme další dítě

ram, čtk TN.cz