Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 18.8. 2011 13:31

PARÁDA! Jágr si v NHL zahraje pod širým nebem!

Témata:

Jaromír Jágr má další důvod proč se těšit na návrat do slavné NHL. Zahraje ti totiž tradiční zápas pod širým nebem Winter Classic, ve kterém se střetne jeho Philadelphia s New Yorkem Rangers.

Jaromír Jágr už odpočítává poslední týdny do startu zámořské NHL, která začne na začátku října. Velký návrat do nejslavnější hokejové soutěže světa pro něj ale nyní dostal nový lesk -podle neoficiálních informací se totiž jeho Philadelphia střetne pod širým nebem v tradičním duelu Winter Classic s Jágrovým bývalým zaměstnavatelem New York Rangers.

 

 

Zápas by se měl odehrát na baseballovém stánku týmu Philadelphia Phillies. Ten má kapacitu 43 tisíc diváků a nikdo nepochybuje o tom, že bude vyprodaný. Oficiálně bude potvrzen šéfy NHL příští týden.

 

Nylander zase s Jágrem?

 

To ale nebyla jediná dobrá zpráva, kterou se Jágr ve čtvrtek dozvěděl. Jeho tým Philadelphia Flyers totiž pozval do přípravného kempu útočníka Michaela Nylandera. Tento zkušený švédský forvard si s Jágrem výborně rozuměl, když spolu hráli v New Yorku Rangers.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

Osmatřicetiletý rodák ze Stockholmu se prozatím dohodl s Letci na zkušebním kontraktu. Prestižní NHL si naposledy zahrál v sezoně 2008/09, kdy hájil barvy Washingtonu. Společně s Jágrem oblékal v letech 2005 až 2007 dres newyorských Jezdců a na úspěšnou spolupráci by tak oba borci teoreticky mohli navázat v nadcházejícím ročníku.

 

hrc tn.cz / Mediafax