Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 26.12. 2013 17:51
VIDEO TO SE NEVIDÍ

NHL se baví kuriozní trefou. Gólman si dovezl puk do branky v kalhotách

Zdroj: TV Nova
Témata:

Zámořská NHL je soutěž plná nádherných gólů, akcí, ale i kuriózních situací. Fanoušci se celé svátky baví nad brankou, která rozhodla zápas mezi Phoenixem a Buffalem. Je to asi ten nejvtipnější gól v letošní sezóně. Brankář si totiž dovezl puk do brány ve vlastních kalhotech.

Stav utkání Phoenixu s Buffalem byl po šedesáti minutách nerozhodný a na řadu přišlo prodloužení, no a tam se to stalo.
 

Po střele Marka Pysyka vyletěl puk do vzduchu a ve chvíli, kdy gólman marně tápal po kotouči, mu černý kus gumy zapadl za zády rovnou do kalhot. A to i přesto, že se po něm sápal Smithův parťák Martin Hanzal. Marně.
 

Smith neměl ani tušení, kde se puk nachází a snažil se zachránit situaci tím, že okamžitě zajel i s kotoučem ve svých kalhotách do branky - a to byla paradoxně ta nejhorší věc, kterou mohl udělat. Rozhodčí gól uznal a Buffalo se mohlo radovat z vítězství. To Smith byl hodně naštvaný.
 

"Nevím, ale myslím si, že když rozhodčí nevidí puk, měli by písknout, a to se nestalo," zuřil Smith.
 

Pravda, rozhodčí písknout mohl a nikdo by mu to nejspíš nevyčítal, ale na druhou stranu Smith zajel do branky tak rychle, že sudímu ani nedal čas situaci vyhodnotit.
 

"Myslím, že Smith bude ještě dlouho kroutit hlavou. Je to pro nás takový malý vánoční dárek," pochvaloval si gólman Buffala Ryan Miller.


crm TN.cz