start NHL za dveřmi

Nešťastná příprava: Klesla opustil led na NOSÍTKÁCH

Rostislav Klesla - Phoenix Coyotes
Zdroj: isifa.com

Přípravné utkání Phoenixu s Los Angeles před startem nového ročníku NHL nedopadlo dobře pro českého obránce Kojotů Rostislava Kleslu. V polovině úvodní třetiny po zákroku útočníka Jordana Nolana opustil led na nosítkách. Naštěstí dal ale divákům hned gestem najevo, že zranění nebude vážné

Klesla zůstal v kabině a čekají jej další vyšetření. Do Nolana se pak hned pustil Kleslův spoluhráč Martin Hanzal, krátce po návratu na led po dvouminutovém trestu se stejná dvojice dostala do křížku znovu. Hanzal a Radim Vrbata si připsali po jedné přihrávce si při vítězství Phoenixu nad Los Angeles 4:2.

Coyotes prohrávali už ve třetí minutě 0:2, ale zápas otočili. Vrbata v 38. minutě přihrál v přesilovce na vítězný gól Shanea Doana a Hanzal v 46. minutě asistoval v oslabení u trefy Keitha Yandlea.

Milan Michálek se podílel gólem a asistencí na výhře hokejistů Ottawy v přípravě na ledě Winnipegu 3:1. Michálek nejdříve v 26. vteřině druhé třetiny asistoval o trefy Bobbyho Ryana, který zvýšil vedení Senators na 2:0. Po 65 sekundách závěrečného dějství se český kanonýr prosadil v přesilové hře, kdy tečoval pokus Erika Karlssona.