Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 27.10. 2011 14:11

Jágr po prohře: Škoda, hráli jsme jen první třetinu

Zdroj: TV Nova
Témata:

Český hokejový útočník Philadelphie Flyers Jaromír Jágr byl po porážce svého týmu v nočním utkání NHL na půdě Montrealu Canadiens smutný, litoval především faktu, že "Letci" předváděli dobrý výkon jen v úvodní třetině.

Jágr vstřelil úvodní branku utkání, ale těsně před přestávkou se podařilo Montrealu vyrovnat. V dalších dvou třetinách už kralovali domácí a vyhráli nakonec 5:1. "Měli jsme docela dobrou první třetinu, byly tam další příležitosti když jsme vedli 1:0, ale gól jsme už nedali. Škoda, že jsme dobře hráli jen tu jednu třetinu," řekl Jágr.

Ten se ještě vrátil ke smolnému vyrovnání Canadiens. "Byla velká škoda, že jsme dostali gól dvě vteřiny před koncem první třetiny. To je pak vždycky těžké, když se něco podobného stane. Tím se celý zápas otočil. Ve druhé třetině jsme při přesilovce měli velkou šanci, kdy náš hráč měl před sebou prázdnou branku, ale trefil jen tyčku. Oni pak z protiútoku dali gól na 2:1, to byly dva klíče k jejich úspěchu," přidal Jágr.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Také další český hokejista v dresu Flyers Jakub Voráček mluvil v podobném duchu. "Když má tým takovouhle sérii, hraje hodně nabuzeně. Hráči vědí, že když prohrají, že se něco bude dít. My jsme první třetinu hráli dobře, ale byla obrovská škoda, že jsme dostali vyrovnávací gól dvě vteřiny před koncem. Pak jsme přestali hrát," litoval Voráček.
 

Naopak jejich krajan v dresu Montrealu Tomáš Plekanec mohl být spokojen. "My jsme potřebovali vyhrát a jsem rád, že jsme zabrali a zvítězili. Že to bylo zrovna proti Jardovi a Philadelphii je sice hezké, ale pro nás je každá výhra důležitá, takže je to prakticky jedno," prohlásil Plekanec.

jpz TN.cz